پنل پیامک چیست ؟

پنل اس ام اس نرم افزار تحت وب می باشد که در آن شما قادر به ارسال پیامک به تمامی شماره موبایل های کشور با سرعت بسیار بالایی می باشید. محتوی این پیامک ها می تواند تبلیغاتی ، خدماتی و یا اطلاع رسانی باشد. پنل ارسال اس ام اس "رایگان اس ام اس" (RayganSMS.com) با توجه به اهمیت این موضوع این نرم افزار تحت وب را بصورت کاملا رایگان در اختیار همه قرار داده تا همگان بتوانند از این امکان اسفتاده کنند.

چرا پنل پیامک رایگان است ؟

سایت رایگان اس ام اس یکی از محصولات شرکت دانش بنیان ترز رایان افزار می باشد و این شرکت با توجه به اینکه کاملا مستقل کار کرده و کلیه این امکانات متعلق به این شرکت می باشد و با توجه به اینکه افراد زیادی از جامعه قادر به پرداخت هزینه اولیه بابت سامانه پیامک را نیستند و یا اینکه بخواهند در ابتدا از سامانه پیامک به عنوان تست استفاده کنند این امکان را در اختیار همه قرار داده که در صورت تمایل از این سامانه استفاده کنند.

امکانات سامانه اس ام اس

کلیه امکانات این سامانه بصورت رایگان در اختیار همه قرار خواهد گرفت و کاربران عزیز فقط هزینه شارژ بابت ارسال پیامک را پرداخت خواهند کرد ضمنا خرید شارژ در این سامانه هم دلخواه بوده و حداقل خرید شارژ فقط 1،000 تومان می باشد. همچنین افرادی که تمایل ندارند که برای خود یک شماره اختصاصی تهیه نمایند می توانند از شماره اشتراکی سامانه که کاملا رایگان می باشد استفاده کنند. برای مشاهده امکانات به صفحه امکانات سامانه مراجعه نمایید.

ارسال پیامک خدماتی

پنل پیامک رایگان اس ام اس این امکان را برای کلیه کاربرانی که قصد ارسال پیامک خدماتی و یا اطلاع رسانی را دارند فراهم نموده که با استفاده از شماره اشتراکی بلک لیست پیامک های خود را به همه شماره ها حتی شماره موبایل هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند ارسال کنند.استفاده از این امکان نیز کاملا رایگان می باشد.

 

 

ثبت نام سریع: با ارسال عدد 1 به 5000202

 

مشاوره شما افتخارheartماست

ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رایگان اس ام اس

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره های 01132290134 و یا 09116665601 تماس حاصل نمایید.

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام