ارسال اس ام اس گروهی

با استفاده از این روش می توان به یگ گروه خاص یا لیستی از شماره موبایل ها پیامک گروهی ارسال کرد.

باآموزش تصویری ارسال پیامک گروهی در رایگان اس ام اس همراه باشید

 

1.ابتدا از منوی سمت راست (ارسال پیامک گروهی <- ارسال پیامک ) را انتخاب نمایید.

ارسال اس ام اس گروهی

 

 

2.قسمت فرستنده در صورتیکه دارای چند شماره اختصاصی/اشتراکی میباشید، شماره ی دلخواه جهت ارسال پیام را با کلیک بر روی فلش به سمت پایین، انتخاب نمایید.

ارسال پیامک گروهی

 

 

3. سه راه برای انتخاب گیرندگان وجود دارد که در ادامه توضیحات بیشتری داده می شود.

اس ام اس گروهی

 

3-1-1. اگر شماره گیرندگان را در سیستم خود در قالب E x c e l ذخیره دارید، با کلیک بر روی دکمه ی  B ro w s e  میتوانید مکان آن را پیدا نموده و با کلیک بر روی دکمه ی O p e n آن را بارگذاری کنید.

پیامک گروهی

 

 

3-1-2. حال فایل اکسل شما بارگذاری شده است .

ارسال اس ام اس گروهی

 

 

3-1-3. با کلیک بر روی دکمه ی دریافت اطلاعات، اطلاعات و نام ستون ها را از فایل اکسل شما بازیابی میکند و با فشردن میتوانید ستون مورد نظر موبایل ها را انتخاب نمایید و سپس با کلیک بر روی دکمه ی افزودن شماره ها ، شماره های شما در قسمت گیرندگان نمایان خواهد شد.

ارسال اس ام اس گروهی

 

ارسال پیامک گروهی

 

 

3-2-1. ابتدا بر روی دکمه ی انتخاب گروه کلیک نموده ، لیست گروه های موجود شما نمایان خواهد شد برای انتخاب هر گروه تیک مورد نظر را بزنید ( ) و سپس برروی دکمه ی انتخاب کلیک نمایید، حالا شماره ها به قسمت گیرندگان اضافه خواهد شد.

ارسال اس ام اس گروهی

 

ارسال پیامک گروهی

 

 

3-3 شماره ها را در قسمت گیرندگان زیر هم تایپ نمایید

ارسال اس ام اس گروهی

 

 

4. متن پیام را در مستطیل مشخص شده تایپ نمایید. اگر میخواهید متن شما در پیش نویس ها ذخیره گردد و دفعات آتی عینا از این متن استفاده کنید میتوانید ذخیره در پیش نویس را کلیک نمایید و اگر متن شما از دفعات گذشته در سامانه ذخیره شده بوده و حال میخواهید از آن استفاده نمایید پیش نویس ها را کلیک کنید. و سپس دکمه ی مرحله بعد را کلیک نمایید.

ارسال اس ام اس گروهی

 

5. صفحه ی اطلاعات پیام (پیش فاکتور) باز میشود که شامل تعداد پیام ارسالی و هزینه و... میباشد و در پایین صفحه با کلیک بر روی تایید و ارسال پیامک، ثبت نهایی شده و پیام ارسال میگردد و با کلیک بر روی ویرایش پیامک به صفحه ی قبل، جهت اصلاح پیام ارجاع داده میشود.

ارسال پیامک گروهی

 

6. زمانیکه پیام شما ارسال شده است با پیغام (پیامک شما با موفقیت در صف ارسال قرار گرفت) مواجه خواهید شد. با کلیک بر روی مشاهده گزارش پیامک، وضعیت پیام را دریافت خواهید کرد و با کلیک بر روی چاپ ، پیش نمایشی از ارسال پیام خواهید داشت.

ارسال اس ام اس گروهی

 

مشاوره شما افتخارheartماست

ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رایگان اس ام اس

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره های 01132290134 و یا 09116665601 تماس حاصل نمایید.

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام