ارسال اس ام اس تکی

 

این ارسال پیامک بدین شرح می باشد که شما می توانید به فرد خاص پیامک ارسال نمایید. طریقه ارسال پیامک تکی بصورت زیر می باشد.

 

1.ابتدا از منوی سمت راست (ارسال پیامک تکی <- ارسال پیامک ) را انتخاب نمایید.

ارسال پیامک تکی

 

 

2.قسمت فرستنده در صورتیکه دارای چند شماره اختصاصی/اشتراکی میباشید، شماره ی دلخواه جهت ارسال پیام را با کلیک بر روی فلش به سمت پایین، انتخاب نمایید.

ارسال پیامک

 

 

3-1. در قسمت گیرندگان درصورتیکه شماره را در دفترچه تلفن سامانه ذخیره ندارید، شماره ی گیرنده را در قسمت گیرندگان تایپ نمایید.

ارسال اس ام اس

 

 

3-2. در قسمت گیرندگان درصورتیکه شماره را در دفترچه تلفن سامانه ذخیره دارید، میتوانید شماره گیرنده را از قسمت لیست افراد انتخاب نمایید.

سپس تیک شماره های دلخواه جهت ارسال پیام را بزنید و سپس انتخاب را بزنید.

سامانه پیامک

 

پنل اس ام اس

 

4. متن پیام را در مستطیل مشخص شده تایپ نمایید. اگر میخواهید متن شما در پیش نویس ها ذخیره گردد و دفعات آتی عینا از این متن استفاده کنید میتوانید ذخیره در پیش نویس را کلیک نمایید و اگر متن شما از دفعات گذشته در سامانه ذخیره شده بوده و حال میخواهید از آن استفاده نمایید پیش نویس ها را کلیک کنید.

سامانه اس ام اس

 

 

5. حالا دکمه ی ارسال را کلیک نمایید.

 

 

6. زمانیکه پیام شما ارسال شده است با پیغام (پیام با موفقیت در صف ارسال قرار گرفت) مواجه خواهید شد.

 

 

7. برای مشاهده وضعیت پیام از منوی سمت راست (پیام های ارسالی <- مشاهده وضعیت پیام ها ) را انتخاب نمایید.

ارسال اس ام اس

 

 

8.برای مشاهده وضعیت هر پیام برروی گزینه ی ، گزارش وضعیت کلیک نمایید.

ارسال پیامک تکی

 

 

9.وضعیت هر پیام را میتوانید در این قسمت مشاهده کنید و توضیح در رابطه با وضعیت های مختلف پیام در بالای شکل آمده است.

ارسال اس ام اس

 

مشاوره شما افتخارheartماست

ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رایگان اس ام اس

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره های 01132290134 و یا 09116665601 تماس حاصل نمایید.

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام