سامانه پیامکی ، پنل اس ام اس ، رایگان ، پنل پیامکی ، پیامک ، اس ام اس ، sms ، سامانه پیامک ، ارسال پیامک ، اپلیکیشن ارسال پیامک ، پیامک تبلیغاتی ، ارسال مسیج ، message ، raygansms.com ، پنل اس ام اسی ، وب سرویس ارسال پیامک ، وب سرویس پیامک ، سامانه پیامکی رایگان ، پنل اس ام اس رایگان ، پیام کوتاه ، سامانه پیام کوتاه ، پنل ، ارسال پیامک انبوه ، بانک پیامک ، وب سرویس sms ، سامانه ارسال و دریافت ، پنل نمایندگی ، نمایندگی سامانه پیامک ، پیام کوتاه انبوه ،

ثبت نام رایگان است !!!

  استراتژی "رایـگـان اس ام اس " بر مبنای ارائه خدمات رایگان بوده است و بر این مبنا، اقدام به ارائه سامانه پیامک رایگان نموده است.

در واقع سیستم به این گونه است که سامانه بهمراه امکانات آن برای کاربران رایگان بوده و فقط هزینه پیامها که در انتها از درگاه مخابرات ارسال می شوند و نیاز به هزینه می باشد دریافت خواهد شد.

(مانند اینکه شرکت به شما یک گوشی رایگان می دهد اما چنانچه قصد مکالمه داشته باشید نیاز به خرید شارژ برای گوشی دارید)

در سامانه پیامک "رایگان اس ام اس" خدمات در بهترین سطوح با دید کاربردی و نیز کاربرپسندی ارائه خواهد شد یعنی استراتیژی کار به اینصورت است که اگر قرار است امکانی در سیستم قرار داده شود بگونه ای باشد که امکان کاربرد برای کاربر بصورت مفید داشته باشد. در واقع فارغ ازهیاهو های تبلیغاتی به مسئله نگاه خواهد شد و از طرف دیگر به شیوه ای سعی در پیاده سازی خواه  بود که برای کاربران امکان استفاده آسان و منطقی وجود داشته باشد.

گواه این مسئله این است که تعداد بسیاری از کاربران سیستم "رایگان اس ام اس "  کاربرانی هستند که قبلا در سامانه های دیگر عضو بوده و به هر دلیلی (چه کاربر پسندی ، چه کیفیت خدمات، چه پشتیبانی، چه صداقت در عملکرد، چه برورزرسانی مستمر ، چه اعتماد سازی و...) عضو خانواده "رایگان اس ام اس "  شده اند .

امید است که بتوانیم در این مسیر ، گامی هر چند کوچک در راستای تعالی فضای کسب وکار برداشته و افتخار همکاری داشته باشیم

 

در صورتیکه شما هم قصد ثبت نام و دریافت سامانه پیامکی رایـگـان دارید از لینک زیر اقدام نمایید

 

مشاوره شما افتخارheartماست

ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رایگان اس ام اس

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره های 01132290134 و یا 09116665601 تماس حاصل نمایید.

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام