سامانه پیامک ویژه مساجد و مراکز خیریه

در سامانه پیامک " رایگان اس ام اس" RayganSmS جهت تسهیل در امر اطلاع رسانی به مراکز فرهنگی از جمله اعضای مساجد و مراکز خیریه و هیئات و ... سامانه ارسال پیامک رایگان ویژه مساجد و مراکز خیریه با امکانات کامل از جمله ارسال تکی، گروهی،ارسال زمانبندی، ارسال دوره ای،ارسال انبوه ، ارسال بر اساس پیش شماره، دفترچه تلفن، قابلیت ساختن گروه به تعداد دلخواه ، امکان شارژ آنلاین و دهها امکان دیگر بدون هزینه اولیه اعطا خواهد شد.

جدید: تخفیف ویژه بسته فرهنگی

مراکز فرهنگی با مکاتبه و معرفی مرکز خود و نوع فعالیت  فرهنگی خود و ارسال دورنگار به شماره  02189774876   ، می توانند از تخفیف بسته فرهنگی استفاده نمایند. 

در طرح جدید برای مراکز فرهنگی، امکان تعرفه ثابـت بصورت رایــگان داده خواهد شد یعنی کلیه پیامکها تا یکسال با نرخ ارزانتر و ثابت ارائه خواهد شد

 

برای دریافت طرح تعرفه ثابت بصورت رایگان

 

1- داخل سامانه مدارک شخصی خود را کامل نمایید

2- فرم معرفی نامه را از اینجا دریافت کنید

* پس از تکمیل و مهر و امضا، فرم را اسکن کرده و به آدرس: info@trez.ir ارسال نمایید

3- با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید : شماره تماس: 01132290134


 

امکان استفاده از موبایل :

لازم به ذکر است که امکان استفاده از موبایل نیز برای کلیه سامانه ها فعال بوده و مسولین مساجد و مراکز فرهنگی می تواند در مراسمات و در لحظه دلخواه ،بدون اتصال به اینترنت و تنها از طریق گوشی همراه خود با زدن یک پیامک با فرمت دستوری خاص که در بخش راهنمای سامانه موجود می باشد ، اطلاع رسانی به اعضای هیئت را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

 

امکان ویژه مدیریتی:

همچنین به کلیه مسولین مساجد و مراکز فرهنگی ، مسولین تشکل های دینی و مذهبی استانها و شهرستانها و نیز کانون مداحان در صورت مکاتبه، سامانه مدیریتی اعطا خواهد شد.

 

امکان جدید، اپلیکیشن سامانه پیامکی:

امکان استفاده از اپلیکیشن سامانه پیامکی رایگان هم برای شما عزیزان فراهم شده است، که به راحتی تمامی امکانات پنل را در گوشی خود مدیریت میکنید و گزارشات پیامک های ارسالی و دریافتی را مشاهده میکنید

برای دریافت اپلیکیشن کافیه عدد 2 را به 5000202 ارسال بفرمایید


 

ثبت نام سریع: با ارسال عدد 1 به 5000202

امید است در راستای پیشبرد فرهنگ الهی گامی برداشته و افتخار خدمتگزاری داشته باشیم

مشاوره شما افتخارheartماست

ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رایگان اس ام اس

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره های 01132290134 و یا 09116665601 تماس حاصل نمایید.

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام