تـحـلـیـل ، طـراحـی و پـیـاده سـازی نـرم افـزار 

 

 

شرکت نرم افزاری تـــرز رایان افزار با دارا بودن نیرو های متخصص و بومی و با بهره گیری از بروزترین و جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا و داشتن سالها فعالیت در عرصه تولید نرم افزار با هدف گسترش تجارت الکترونیک و ارائه راهکارهای مبتنی بر وب با توجه نیاز روزافزون جامعه و حرکت کشور بسمت دولت الکترونیک همچنان با افتخار و اقتدار بسوی توسعه و تعالی در حال گام برداشتن می باشد و این افتخاریست برای ما تا در این عرصه بسهم خود گامهایی را برای پیشرفت کشور عزیزمان برداشته باشیم.

 

شرکت نرم افزاری ترز با سالها تجربه در راستای تولید نرم افزار با هدف ارائه خدمات با کیفیت  وسطح عالی ،فعالیت خود را آغاز و با عنایت حضرت حق ادامه داده است.

شرکت ترز  هم بصورت محصول تجاری و هم بصورت نرم افزارهای سفارش مشتری در عرصه تولید نرم افزار مشغول به تولید محصول می باشد.

 همچنین شرکت ترز با ایده های منحصر بفرد خود در حوزه وزارت کشور و ثبت طرحها بعنوان شرکت دانش بنیان شناخته می شود که این امر برای مراکز علمی بسیار حائز اهمیت می باشد.

از جمله خصوصیات شرکت ترز، داشتن کارشناسان مسلط به حوزه Application  و Web   می باشد که برای ارائه راهکارهای مرتبط بین وب و نرم افزار و استفاده از وب سرویس های مختلف کمک بسزایی خواهد داشت.

همچنین کارشناسان این حوزه با توجه به نوع فعالیتها در سالیان مختلف با زبانهای مختلف برنامه نویسی از جمله Java ، C#  و ارتباط با پایگاه داده ای مختلف از جمله ACCESS ، SQL  ، SQL Server  و ORACLE قابلیت پیاده سازی درخواستهای مختلف سازمانها و شرکتهارا دارا می باشند.

 

  ارائـه خـدمـاتــــ بـا کـیـفـیـتــــــ ، مـشـتـری مـداری  و ارائـه مـشـاوره درسـت در جـهـت کـاربـردی نـمـودن تـکـنـولـوژی و پـشـتـیـبـانـی قـوی، از ارزشـهـای مـهـم شـرکـت مـی بـاشـد.

 

فعالیت در زمینه تولید نرم افزار:

 1.   طراحی و پیاده سازی 
 2.  نرم افزارهای سازمانی 
 3.  نرم افزارهای شرکتی
 4.  نرم افزارهای خصوصی
 5.  نرم افزارهای تحت وب
 6.  نرم افزارهای متصل به سیستم ارسال پیامک
 7.  نرم افزارهای حسابداری و مالی
 8.  نرم افزارهای بایگانی
 9.  نرم افزارهای مدیریتی
 10.  نرم افزار های تنظیم قرارداد
 11.  نرم افزارهای تحت شبکه (client / Server)
 12.  نرم افزارهای کنترلی
 13.  نرم افزارهای مدیریت انبار
 14.  نرم افزار مدیریت فروش
 15.  نرم افزارهای مرتبط با سخت افزار های کنترلی
 16.  کنترل انبار با سیستم های RFID
 17.  کنترل انبار با سیستم های RFID  تحت وب
 18.  نرم افزار های آموزشی
 19.  نرم افزارهای پزشکی / مطب / درمانگاه / کلینیک
 20.  نرم افزارهای کارگزینی
 21.  نرم افزارهای اصناف
 22.  نرم افزارهای مدیریت مشتری (CRM)
 23.  فعالیت در زمینه سرورهای فازی
 24.  فعالیت در زمینه  پردازش صدا و استخراج صدا از متون

 

 

 

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 70،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام