ارسال پیامک به بلک لیست (شماره های مسدود)

با توجه به اینکه تعداد زیادی از مشترکین تلفن همراه، خط خود را برای دریافت پیامک تبلیغاتی مسدود کرده اند ، ارسال پیامک به این افراد با شماره های معمولی امکان پذیر نمی باشد. برای ارسال پیامک به این افراد روش هایی وجو دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .


ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت

در این روش شما می توانید بدون محدودیت هر نوع پیامکی را چه از نوع تبلیغاتی و غیر آن را به همه افرادی که خط خود را مسدود کرده اند ارسال کنید. بدین صورت که شما به بخش ارسال پیامک از سیم کارت در پنل کاربری خود مراجعه می کنید و شماره های مورد نظر را وارد کرده و متن پیامک را مشخص می کنید و مراحل بعدی را انجام می دهید پیامک شما در مدت کوتاهی به همه حتی خطوط بلک لیست ارسال می شود. در ضمن شما می توانید در ارسال پیامک گروهی با انتخاب ارسال پیامک با سیم کارت ، ارسال خود را طوری تنظیم نمایید که پیامک شما با خط اختصاصی پیامکی شما ارسال شود و به خط های بلک لیست با سیم کارت ارسال شود.


ارسال پیامک خدماتی و اطلاع رسانی

در این روش شما با ارسال تعهدنامه بابت عدم ارسال پیامک تبلیغاتی با این خطوط خط اختصاصی خود را خدماتی کرده و پیامک های خدماتی و اطلاع رسانی خود را به همه افراد ارسال نمایید.این امکان فقط برای مشترکین حقوقی امکان پذیر است. به این نکته توجه داشته باشید که در صورتی که از این خطوط برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنید خط شما مسدود شده و جریمه مالی سنگینی شامل حال شما خواهد شد. لازم به ذکر است که فعال شده این خطوط حدود 2 ماه زمان خواهد برد. در صورتی که نیاز فوری به این خطوط دارید می توانید از شماره های بلک لیست آماده استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.01132290134


ارسال پیامک خدماتی و اطلاع رسانی با استفاده از خطوط بلک لیست اشتراکی

این امکان برای کلیه کاربران حقیقی و حقوقی که قصد ارسال پیامک خدماتی و یا اطلاع رسانی را دارند در دسترس می باشد. برای در یافت این کار شما ابتدا باید مدارک شخصی خود را ارسال کرده و یک شماره اختصاصی تهیه نمایید. سپس با درخواست خط بلک لیست اشتراکی در قسمت ثبت درخواست پشتیبانی (تیکت) این شماره را بصورت کاملا رایگان دریافت خواهید کرد. این خطوط بلافاصله بعد از دریافت فعال بوده و قابل استفاده می باشد. به این نکته توجه نمایید که از آنجایی که این شماره ها قابلیت ارسال به لیست سیاه مخابرای را دارا می باشد و در دسترس همه قرار دارند ، پیامک آرسالی توسط این خطوط فیلتر شده و نتظر تایید کارشناسان می شود چرا که انمان دارد فردی بصورا عمدی و یا غیر عمد اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی کند. امکان استفاده از این خطوط بین ساعات 8 صبح الی 23 شب وجود دارد.