مشاهده وبسایت رایگان اس ام اس دریافت سامانه پیامک رایگان

کلاهبرداری از طریق پیامک اینترنت ماهواره ای


 تاریخ : ۱۴۰۱/۷/۹ 67 Like

کلاهبرداری از طریق پیامک اینترنت ماهواره ای

«سرهنگ رامین پاشایی» درباره تبلیغاتی که درخصوص اینترنت استارلینک می شود، گفت: طبق رصدهای انجام شده مشخص شد، برخی افراد در کانال‌های تلگرام و اینیستاگرام در حال تبلیغ اینترنت استارلینک هستند.

وی ادامه داد: این افراد لینک هایی برای ثبت‌نام یا ایجاد دسترسی به اینترنت ماهواره‌ای یا استارلینک ارسال کرده و مدعی هستند با نصب این نرم‌افزار افراد می‌توانندد از اینترنت ماهواره‌ای بهره‌مند شوند. در حالی که این لینک ها صرفا پوششی برای کلاهبرداری است.

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا تصریح کرد: در این روش کلاهبرداران با ارسال لینک‌های آلوده و ترغیب افراد به کلیک بر روی آن به اطلاعات گوشی تلفن همراه متقاضیان دسترسی یافته و در ادامه اقدام به خالی کردن حساب بانکی آنها می کنند.

سرهنگ پاشایی تاکید کرد: همه این ادعاها کذب و دروغ است. هر نوع اینترنت ماهواره‌ای مانند استارلینک نیاز به امکانات و تجهیزات فنی دارد که در کشور ما فعلا وجود ندارد و همه این لینک‌هایی که در این باره تبلیغ می‌شود لینک آلوده است.

وی ادامه داد: وقتی افراد این  لینک‌ها را در گوشی تلفن همراه خود باز می‌کنند مانند کلاهبرداری‌هایی که در خصوص سامانه ثنا انجام می‌شود، این پیامک ها عمل کرده و با همان شیوه و صرفا با تغییر اسم از همان روش برای کلاهبرداری استفاده می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا با تاکید براینکه کارشناسان اینترنتی که خارج از مرزهای آبی هم هستند در این زمینه هشدار داده اند که مردم مراقب کلاهبرداران باشند، تصریح کرد: برخی تبلیغات مبنی بر نصب نرم افزار یا استفاده از آخرین مدل گوشی در بازار می‌توانند از این ماهواره بهره‌مند شوند، کذب بوده و صرفا برای کلاهبرداری است.

سرهنگ پاشایی خاطرنشان کرد: شهروندان توجه داشته باشند که به هیچ عنوان به تبلیغات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکرده و از کلیک بر روی لینک‌های ناشناس خودداری کنند.Like 67

در باره نویسنده
ابوالفضل برزگران
کارشناس نرم افزار(وب مستر-ایده پرداز) علاقه مند به حوزه ی سئو

جستجو
 

خرید پنل اس ام اس (رایگان) در چند لحظه و دریافت سامانه پیامک با امکانات کامل و نامحدود پنل اس ام اس
سایر خدمات ما
طراحی سایت
طراحی و تولید نرم افزار
نرم افزار جامع دهیاری
جستجوگر هوشمند خبر
رایگان اس ام اس
پنل اس ام اس تعرفه پیامک نمایندگی
ثبت نام رایگان شماره اختصاصی ورود به سامانه
سامانه پیام کوتاه وب سرویس پیامک انتقال پیامک
سوالات متداول امکانات سامانه پیامک تماس با ما
وب سرویس ارسال پیامک ویژه برنامه نویسان پلاگین وردپرس ارسال پیامک
ارسال پیامک از طریق url- وب سرویس ارسال پیامک rest انتقال پیامک های دریافتی به سایت شما
تماس با ما
آدرس : مازندران، بابل، خیابان نواب صفوی، روبروی اشرفی 16
تلفن : 01132290134
فکس : 02189774876
ایمیل : info [a] raygansms.com
پیامک : 30006859
تلگرام : @RayganSMS