قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی ( Black List ) چیست ؟


 تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ 14 Like

قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی ( Black List ) چیست ؟

 قابلیت ارسال به لیست سیاه چیست ؟ 

احتمالا به این مشکل برخورده اید که زمانی که پیامکی را بصورت گروهی ارسال می کنید، عده ای از این گیرندگان که به شما مراجعه می کنند اعلام می کنند که پیامک شما به آنها نرسیده است!

شما هم زمانی که به قسمت گزارش پیام ها مراجعه می کنید می بینید که کنار شماره آنها عکس قرار گرفته است- ارسال پیامک تبلیغاتی برای این شما امکان پذیر نمی باشد-

این اتفاق به این دلیل می باشد که عده زیادی از مخاطبین شما به علت دریافت متعدد پیامک های تبلیغاتی از سوی اپراتور همراه اول با شماره هایی مانند 2030 یا 3060 و یا ....... امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را برای شماره موبایل خود بسته اند.

شما می توانید در صورتی یک شرکت دولتی و یا خصوصی غیر تبلیغاتی هستید و یا کار خدماتی ، فرهنگی ، اطلاع رسانی و کارهایی از این دست انجام می دهید امکان ارسال به افرادی که شماره خود را برای دریافت پیامک بسته اند فعال نمایید یعنی شما می توانید به همه ی شماره ها پیامک ارسال نمایید و همه پیامک های شما را حتی در صورت بسته بودن دریافت نمایید.

نکته : برای این کار شما نیاز به یک شماره اختصاص دارید. 

این قابلیت بصورت کاملا رایگان برای شما فعال خواهد شد. بعد از دریافت شماره اختصاصی بر روی لینک زیر کلیک نمایید و اطلاعات موجود را به دقت مطالعه نمایید.

 


Like 14

در باره نویسنده
احمد حسین زاده
فعال درزمینه ارائه راهکارهای مبتنی بر IT و محقق در زمینه تئوری های مبنایی

ارسال نظر:سوال :  4  + 2  = 

نام کاربری :  
       
رمز عبور :  


 
نام :  
       
ایمیل :    


   


Copyright © RayganSMS.com 2015