امکان جدید
ارسال پیامک آنی و سریع (وب سرویس احراز هویت پیامکی)
1396/10/05

ارسال پیامک آنی و سریع (وب سرویس احراز هویت پیامکی)


یکی از دغدغه های طراحان سایت و همچنین برنامه نویسان اپلیکیشن های موبایل احراز هویت کاربران می باشد. یکی از روش های احراز هویت ارسال کد فعال سازی از طریق پیامک می باشد.با استفاده از این امکان کاربران عزیز می توانند به شماره های بلک لیست پیامک احراز هویت ثبت نام های خود در سایت یا اپلیکیشنشان را ارسال نمایند

این سامانه پیامک با در نظر گرفتن نیاز های کاربران خود اقدام به طراحی وب سرویسی با عنوان احراز هویت پیامکی نموده که در زیر طریقه استفاده از آن را شرح خواهیم داد.

در این وب سرویس شما دیگر لازم نیست که کد فعال سازی را تولید کنید ، این کار توسط سامانه پیامک بصورت کاملا خودکار انجام شده ، شما فقط شماره موبایلی که قرار است کد فعال سازی را دریافت کند به سامانه ارسال می کنید و منتظر می شوید که کاربر کد را در نرم افزار و یا وب سایت شما وارد نماید.در ادامه توضیحات کاملاتری ارائه خواهد شد.

آدرس وب سرویس احراز هویت پیامک و یا ارسال پیامک سریع و آنی :

http://smspanel.trez.ir/FastSend.asmx

این وب سرویس دارای 3 متد می باشد که شامل ارسال خودکار کد فعال سازی (AutoSendCode) ، متد بررسی صحت کد فعال سازی که توسط کاربر شما در نرم افزار شما وارد شده (CheckSendCode) و ارسال کد فعال سازی دلخواه که توسط خود شما تولید می شود (SendMessageWithCode)

1 - ارسال خودکار کد فعال سازی بابت احراز هویت

long  AutoSendCode(string Username, string Password, string ReciptionNumber,string Footer)

 •  Username : نام کاربری شما در سامانه پیامک
 • Password : رمز عبور سامانه پیامک شما
 • ReciptionNumber : شماره موبایلی که قرار است کد فعال سازی به آن ارسال شود
 • Footer : متنی که تمایل دارید در انتهای پیامک فعال سازی شما ارسال شود ، مانند SMSPanel.Trez.ir در تمایل می توانید این مقدار را خالی ارسال نمایید

نمونه پیامک ارسالی این متد :

با سلام ،
کد تایید شما : 247944
SMSPanel.Trez.ir

مقدار بازگشتی این متد یک عدد بزرگتر 2000 می باشد که با این عدد می توانید با وب سرویس قدیمی اقدام به دریافت وضعیت پیامک ارسالی نمایید. در ضمن این کد هیچ ارتباطی به کد فعال سازی ندارد و با آن فرق دارد.

2 - متد بررسی صحت کد فعال سازی

bool CheckSendCode(string Username, string Password, string ReciptionNumber, string Code)

 •  Username : نام کاربری شما در سامانه پیامک
 • Password : رمز عبور سامانه پیامک شما
 • ReciptionNumber : شماره موبایلی که کد فعال سازی به آن ارسال شده است
 • Code : کد که برای کاربر ارسال شده و او این کد را در نرم افزار و یا سایت شما وارد کرده است

مقدار بازگشتی این متد بصورت true و یا false می باشد که true به معنی صحت کد وارد شده و false به عنوان عدم صحت آن می باشد.

3 - ارسال کد فعال سازی دلخواه بابت احراز هویت

long  SendMessageWithCode(string Username, string Password, string ReciptionNumber,string Code)

 •  Username : نام کاربری شما در سامانه پیامک
 • Password : رمز عبور سامانه پیامک شما
 • ReciptionNumber : شماره موبایلی که قرار است کد فعال سازی به آن ارسال شود
 • Code: متنی که شامل کد فعال سازی می باشد مثلا : کد فعال سازی شما : 123456 SMSPanel.Trez.ir

مقدار بازگشتی این متد یک عدد بزرگتر 2000 می باشد که با این عدد می توانید با وب سرویس قدیمی اقدام به دریافت وضعیت پیامک ارسالی نمایید. در ضمن این کد هیچ ارتباطی به کد فعال سازی ندارد و با آن فرق دارد.

نکات بسیار مهم :

 1. کلیه پیامک ها با شماره 50024005 ارسال می شوند به این علت که این خط قابلیت ارسال به همه شماره ها را دارا می باشد حتی شماره های مسدود
 2. این امکان سامانه کاملا رایگان بوده و بدون محدودیت برای همه کاربران سامانه پیامک در دسترس می باشد
 3. سرعت ارسال پیامک با این خط بسیار بالا بوده که در شرایط عادی اپراتور حداکثر در مدت 3 ثانیه پیامک ارسال خواهد شد

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره 01132290134 ، 09116665601 و یا 01132290081 تماس حاصل نمایید.

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.