امکان جدید
قابلیت ارسال پیامک از اکسل (امکان پیامکی ویژه)
1394/08/06

کاربر گرامی؛

شما می توانید در صورتی که فایل اکسلی دارید که یک سری اطلاعات خاص در آن موجود می باشد و بخواهید آین اطلاعات را برای مخاطبان خود بصورت پیامک ارسال کنید، از جمله کاربردهای آن برای ارسال قبض برق ، گاز ، آب و ..... برای مشترکین می باشد به مثال زیر توجه نمایید.

قابلیت ارسال پیامک از اکسل (امکان پیامکی ویژه)

مطابق اکسل بالا برای شماره 09112112910 متن زیر ارسال می شود

سريال کنتور : 2218
سال : 92
نوبت : 7
شماره اشتراک : 2109
قبلي |تاريخ : 92/07/13
قبلي |شماره : 0
فعلي |تاريخ : 92/12/14
فعلي |شماره : 2
ميانگين مصرف ماهيانه به متر مکعب : 0.066
مبلغ آب بها : 1860
مبلغ آبونمان :
مبلغ کارمزد فاضلاب : 528

برای دسترسی به این بخش،در پنل کاربری از منو ارسال پیامک بر روی گزینه ارسال پیام از فایل اکسل کلیک نمایید

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.