امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت

پنل پيامک چيست ؟

پنل اس ام اس نرم افزار تحت وب مي باشد که در آن شما قادر به ارسال پيامک به تمامي شماره موبايل هاي کشور با سرعت بسيار بالايي مي باشيد. محتوي اين پيامک ها مي تواند تبليغاتي ، خدماتي و يا اطلاع رساني باشد. پنل ارسال اس ام اس "رايگان اس ام اس" (RayganSMS.com) با توجه به اهميت اين موضوع اين نرم افزار تحت وب را بصورت کاملا رايگان در اختيار همه قرار داده تا همگان بتوانند از اين امکان اسفتاده کنند.

چرا پنل پيامک رايگان است ؟

سايت رايگان اس ام اس يکي از محصولات شرکت دانش بنيان ترز رايان افزار مي باشد و اين شرکت با توجه به اينکه کاملا مستقل کار کرده و کليه اين امکانات متعلق به اين شرکت مي باشد و با توجه به اينکه افراد زيادي از جامعه قادر به پرداخت هزينه اوليه بابت سامانه پيامک را نيستند و يا اينکه بخواهند در ابتدا از سامانه پيامک به عنوان تست استفاده کنند اين امکان را در اختيار همه قرار داده که در صورت تمايل از اين سامانه استفاده کنند.

امکانات سامانه اس ام اس

کليه امکانات اين سامانه بصورت رايگان در اختيار همه قرار خواهد گرفت و کاربران عزيز فقط هزينه شارژ بابت ارسال پيامک را پرداخت خواهند کرد ضمنا خريد شارژ در اين سامانه هم دلخواه بوده و حداقل خريد شارژ فقط 1،000 تومان مي باشد. همچنين افرادي که تمايل ندارند که براي خود يک شماره اختصاصي تهيه نمايند مي توانند از شماره اشتراکي سامانه که کاملا رايگان مي باشد استفاده کنند. براي مشاهده امکانات به صفحه امکانات سامانه مراجعه نماييد.

ارسال پيامک خدماتي

پنل پيامک رايگان اس ام اس اين امکان را براي کليه کاربراني که قصد ارسال پيامک خدماتي و يا اطلاع رساني را دارند فراهم نموده که با استفاده از شماره اشتراکي بلک ليست پيامک هاي خود را به همه شماره ها حتي شماره موبايل هايي که دريافت پيامک تبليغاتي خود را مسدود کرده اند ارسال کنند.استفاده از اين امکان نيز کاملا رايگان مي باشد.

 

 

ثبت نام رايگان در سامانه پيامک رايگان اس ام اس

 

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.