امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت

انتقال پيامک دريافتي ها به  URL

در اين امکان پيامک ها را به آدرس  url انتخابي شما به صورت رايگان ارسال مي کنيم. نکته ي مهم در قرار دادن لينک  urlرعايت فرمت مورد قبول پنل پيامکي مي باشد.

 

معرفي سرويس انتقال پيامک دريافتي به URL

با استفاده از اين سرويس يك نسخه از پيامهاي ورودي هر مشتري در صورت نياز او، به سمت سرور محل شركت اوانتقال مييابد به اين ترتيب كه سرور پيامک با دريافت هر پيام از سمت اپراتور براي شماره خاص مشتري، يك نسخه از پيام هاي كه مشتري را از طريق روش GET براي  URL تنظيم شده توسط کاربر ميفرستد تا کاربر بتواند بطور خودكار مقادير مورد نياز مشتري را استخراج و در پايگاه داده ذخيره كرده و روي آن پردازشهاي لازم را انجام دهد.

نحوه راه اندازي سرويس

کاربر مي تواند از طريق سيستم ثبت درخواست پشتيباني (تيکت) آدرس اينترنتي (URL) خود را اعلام نمايد تا پس از انجام تنطيمات توسط بخش فني سامانه پيامک ، اين امکان براي او فعال گردد.

 

نمونه اي از اين URL را در زير مشاهده مي نماييد.

 http://sample.ir/getsms?From=09112112910&To=30006859&MessageBody=Test

پارامترها:
From : ارسال کننده (شماره موبايلي که پيامک را براي شماراختصاصي شما ارسال کرده)
To : دريافت کننده (شماره اختصاصي شما)
MessageBody : متن پيام

 

نکته :

با توجه به اينکه سرويس ذکر شده بصورت بلادرنگ فعاليت مي کند و بايد بتواند در هر لحظه از طريق اينترنت به آدرس شما دسترسي پيدا كنند. لازم است که Web Application شما بصورت آنلاين باشد.

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.