امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت

ثبت نام رايگان است !!!

  استراتژي "رايـگـان اس ام اس " بر مبناي ارائه خدمات رايگان بوده است و بر اين مبنا، اقدام به ارائه سامانه پيامک رايگان نموده است.

در واقع سيستم به اين گونه است که سامانه بهمراه امکانات آن براي کاربران رايگان بوده و فقط هزينه پيامها که در انتها از درگاه مخابرات ارسال مي شوند و نياز به هزينه مي باشد دريافت خواهد شد.

(مانند اينکه شرکت به شما يک گوشي رايگان مي دهد اما چنانچه قصد مکالمه داشته باشيد نياز به خريد شارژ براي گوشي داريد)

در سامانه پيامک "رايگان اس ام اس " خدمات در بهترين سطوح با ديد کاربردي و نيز کاربرپسندي ارائه خواهد شد يعني استراتيژي کار به اينصورت است که اگر قرار است امکاني در سيستم قرار داده شود بگونه اي باشد که امکان کاربرد براي کاربر بصورت مفيد داشته باشد .در واقع فارغ ازهياهو هاي تبليغاتي به مسئله نگاه خواهد شد و از طرف ديگر به شيوه اي سعي در پياده سازي خواه  بود که براي کاربران امکان استفاده آسان و منطقي وجود داشته باشد.

گواه اين مسئله اين است که تعداد بسياري از کاربران سيستم "رايگان اس ام اس "  کاربراني هستند که قبلا در سامانه هاي ديگر عضو بوده و به هر دليلي (چه کاربر پسندي ، چه کيفيت خدمات، چه پشتيباني، چه صداقت در عملکرد، چه برورزرساني مستمر ، چه اعتماد سازي و...) عضو خانواده "رايگان اس ام اس "  شده اند .

اميد است که بتوانيم در اين مسير ، گامي هر چند کوچک در راستاي تعالي فضاي کسب وکار برداشته و افتخار همکاري داشته باشيم

 

در صورتيکه شما هم قصد ثبت نام و دريافت سامانه پيامک رايـگـان داريد از لينک زير اقدام نماييد:

 

   ثبت نام رايگان سامانه پيام کوتاه " رايگان اس ام اس "

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.