امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت


تـحـلـيـل ، طـراحـي و پـيـاده سـازي نـرم افـزار 

 

 

 

 

 

 

شرکت نرم افزاري تـــرز رايان افزار با دارا بودن نيرو هاي متخصص و بومي و با بهره گيري از بروزترين و جديدترين تکنولوژيهاي روز دنيا و داشتن سالها فعاليت در عرصه توليد نرم افزار با هدف گسترش تجارت الکترونيک و ارائه راهکارهاي مبتني بر وب با توجه نياز روزافزون جامعه و حرکت کشور بسمت دولت الکترونيک همچنان با افتخار و اقتدار بسوي توسعه و تعالي در حال گام برداشتن مي باشد و اين افتخاريست براي ما تا در اين عرصه بسهم خود گامهايي را براي پيشرفت کشور عزيزمان برداشته باشيم.

 

 

شرکت نرم افزاري ترز با سالها تجربه در راستاي توليد نرم افزار با هدف ارائه خدمات با کيفيت  وسطح عالي ،فعاليت خود را آغاز و با عنايت حضرت حق ادامه داده است.

 

 

شرکت ترز  هم بصورت محصول تجاري و هم بصورت نرم افزارهاي سفارش مشتري در عرصه توليد نرم افزار مشغول به توليد محصول مي باشد.

 همچنين شرکت ترز با ايده هاي منحصر بفرد خود در حوزه وزارت کشور و ثبت طرحها بعنوان شرکت دانش بنيان شناخته مي شود که اين امر براي مراکز علمي بسيار حائز اهميت مي باشد.

 

 

از جمله خصوصيات شرکت ترز، داشتن کارشناسان مسلط به حوزه Application  و Web   مي باشد که براي ارائه راهکارهاي مرتبط بين وب و نرم افزار و استفاده از وب سرويس هاي مختلف کمک بسزايي خواهد داشت.

 

 

 

 

همچنين کارشناسان اين حوزه با توجه به نوع فعاليتها در ساليان مختلف با زبانهاي مختلف برنامه نويسي از جمله Java ، C#  و ارتباط با پايگاه داده اي مختلف از جمله ACCESS ، SQL  ، SQL Server  و ORACLE قابليت پياده سازي درخواستهاي مختلف سازمانها و شرکتهارا دارا مي باشند.

 

 

 

 

 

 

  ارائـه خـدمـاتــــ بـا کـيـفـيـتــــــ ، مـشـتـري مـداري  و ارائـه مـشـاوره درسـت در جـهـت کـاربـردي نـمـودن تـکـنـولـوژي و پـشـتـيـبـانـي قـوي، از ارزشـهـاي مـهـم شـرکـت مـي بـاشـد.

 

 

 

 

فعاليت در زمينه توليد نرم افزار:

 

 

 

 طراحي و پياده سازي 

 

 نرم افزارهاي سازماني 

 نرم افزارهاي شركتي

 

 نرم افزارهاي خصوصي

 

 نرم افزارهاي تحت وب

 

 نرم افزارهاي متصل به سيستم ارسال پيامك

 

 نرم افزارهاي حسابداري و مالي

 

 نرم افزارهاي بايگاني

 

 نرم افزارهاي مديريتي

 

 نرم افزار هاي تنظيم قرارداد

 

 نرم افزارهاي تحت شبكه (client / Server)

 

 نرم افزارهاي كنترلي

 

 نرم افزارهاي مديريت انبار

 

 نرم افزار مديريت فروش

 

 نرم افزارهاي مرتبط با سخت افزار هاي كنترلي

 

 كنترل انبار با سيستم هاي RFID

 

 كنترل انبار با سيستم هاي RFID  تحت وب

 

 نرم افزار هاي آموزشي

 

 نرم افزارهاي پزشكي / مطب / درمانگاه / كلينيك

 

 نرم افزارهاي كارگزيني

 

 نرم افزارهاي اصناف

 

 نرم افزارهاي مديريت مشتري (CRM)

 

 فعاليت در زمينه سرورهاي فازي

 

 فعاليت در زمينه  پردازش صدا و استخراج صدا از متون

 

  ....

 

 

 

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.