ارسال اس ام اس گروهي

با استفاده از اين روش مي توان به يگ گروه خاص يا ليستي از شماره موبايل ها پيامک گروهي ارسال کرد.

 

1.ابتدا از منوي سمت راست (ارسال پيامک گروهي <- ارسال پيامک ) را انتخاب نماييد.

ارسال اس ام اس گروهي

 

 

2.قسمت فرستنده در صورتيکه داراي چند شماره اختصاصي/اشتراکي ميباشيد، شماره ي دلخواه جهت ارسال پيام را با کليک بر روي فلش به سمت پايين، انتخاب نماييد.

ارسال پيامک گروهي

 

 

3. سه راه براي انتخاب گيرندگان وجود دارد که در ادامه توضيحات بيشتري داده مي شود.

اس ام اس گروهي

 

3-1-1. اگر شماره گيرندگان را در سيستم خود در قالب E x c e l ذخيره داريد، با کليک بر روي دکمه ي  B ro w s e  ميتوانيد مکان آن را پيدا نموده و با کليک بر روي دکمه ي O p e n آن را بارگذاري کنيد.

پيامک گروهي

 

 

3-1-2. حال فايل اکسل شما بارگذاري شده است .

ارسال اس ام اس گروهي

 

 

3-1-3. با کليک بر روي دکمه ي دريافت اطلاعات، اطلاعات و نام ستون ها را از فايل اکسل شما بازيابي ميکند و با فشردن ميتوانيد ستون مورد نظر موبايل ها را انتخاب نماييد و سپس با کليک بر روي دکمه ي افزودن شماره ها ، شماره هاي شما در قسمت گيرندگان نمايان خواهد شد.

ارسال اس ام اس گروهي

 

ارسال پيامک گروهي

 

 

3-2-1. ابتدا بر روي دکمه ي انتخاب گروه کليک نموده ، ليست گروه هاي موجود شما نمايان خواهد شد براي انتخاب هر گروه تيک مورد نظر را بزنيد ( ) و سپس برروي دکمه ي انتخاب کليک نماييد، حالا شماره ها به قسمت گيرندگان اضافه خواهد شد.

ارسال اس ام اس گروهي

 

ارسال پيامک گروهي

 

 

3-3 شماره ها را در قسمت گيرندگان زير هم تايپ نماييد

ارسال اس ام اس گروهي

 

 

4. متن پيام را در مستطيل مشخص شده تايپ نماييد. اگر ميخواهيد متن شما در پيش نويس ها ذخيره گردد و دفعات آتي عينا از اين متن استفاده کنيد ميتوانيد ذخيره در پيش نويس را کليک نماييد و اگر متن شما از دفعات گذشته در سامانه ذخيره شده بوده و حال ميخواهيد از آن استفاده نماييد پيش نويس ها را کليک کنيد. و سپس دکمه ي مرحله بعد را کليک نماييد.

ارسال اس ام اس گروهي

 

 

 

5. صفحه ي اطلاعات پيام (پيش فاکتور) باز ميشود که شامل تعداد پيام ارسالي و هزينه و... ميباشد و در پايين صفحه با کليک بر روي تاييد و ارسال پيامک، ثبت نهايي شده و پيام ارسال ميگردد و با کليک بر روي ويرايش پيامک به صفحه ي قبل، جهت اصلاح پيام ارجاع داده ميشود.

ارسال پيامک گروهي

 

 

 

6. زمانيکه پيام شما ارسال شده است با پيغام (پيامک شما با موفقيت در صف ارسال قرار گرفت) مواجه خواهيد شد. با کليک بر روي مشاهده گزارش پيامک، وضعيت پيام را دريافت خواهيد کرد و با کليک بر روي چاپ ، پيش نمايشي از ارسال پيام خواهيد داشت.

ارسال اس ام اس گروهي
  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 70،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام