ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رایگان اس ام اس ورود به پنل پیامک رایگان اس ام اس
ثبت نام رایگان است
ثبت نام رایگان است!
چرا رایگان اس ام اس
چرا رایگان اس ام اس ؟
نمایندگی متفاوت
نمایندگی متفاوت
بیشتر می خواهم بدانم
بیشتر می خواهم بدانم
امکانات سامانه پیامک رایگان
امکانات سامانه
تفاوت های RayganSMS
تفاوت های RayganSMS

ارسال اس ام اس تکي

 

اين ارسال پيامک بدين شرح مي باشد که شما مي توانيد به فرد خاص پيامک ارسال نماييد. طريقه ارسال پيامک تکي بصورت زير مي باشد.

 

1.ابتدا از منوي سمت راست (ارسال پيامک تکي <- ارسال پيامک ) را انتخاب نماييد.

ارسال پيامک تکي

 

 

2.قسمت فرستنده در صورتيکه داراي چند شماره اختصاصي/اشتراکي ميباشيد، شماره ي دلخواه جهت ارسال پيام را با کليک بر روي فلش به سمت پايين، انتخاب نماييد.

ارسال پيامک

 

 

3-1. در قسمت گيرندگان درصورتيکه شماره را در دفترچه تلفن سامانه ذخيره نداريد، شماره ي گيرنده را در قسمت گيرندگان تايپ نماييد.

ارسال اس ام اس

 

 

3-2. در قسمت گيرندگان درصورتيکه شماره را در دفترچه تلفن سامانه ذخيره داريد، ميتوانيد شماره گيرنده را از قسمت ليست افراد انتخاب نماييد.

سپس تيک شماره هاي دلخواه جهت ارسال پيام را بزنيد و سپس انتخاب را بزنيد.

سامانه پيامک

 

پنل اس ام اس

 

4. متن پيام را در مستطيل مشخص شده تايپ نماييد. اگر ميخواهيد متن شما در پيش نويس ها ذخيره گردد و دفعات آتي عينا از اين متن استفاده کنيد ميتوانيد ذخيره در پيش نويس را کليک نماييد و اگر متن شما از دفعات گذشته در سامانه ذخيره شده بوده و حال ميخواهيد از آن استفاده نماييد پيش نويس ها را کليک کنيد.

سامانه اس ام اس

 

 

5. حالا دکمه ي ارسال را کليک نماييد.

 

 

6. زمانيکه پيام شما ارسال شده است با پيغام (پيام با موفقيت در صف ارسال قرار گرفت) مواجه خواهيد شد.

 

 

7. براي مشاهده وضعيت پيام از منوي سمت راست (پيام هاي ارسالي <- مشاهده وضعيت پيام ها ) را انتخاب نماييد.

ارسال اس ام اس

 

 

8.براي مشاهده وضعيت هر پيام برروي گزينه ي ، گزارش وضعيت کليک نماييد.

ارسال پيامک تکي

 

 

9.وضعيت هر پيام را ميتوانيد در اين قسمت مشاهده کنيد و توضيح در رابطه با وضعيت هاي مختلف پيام در بالاي شکل آمده است.

ارسال اس ام اس
  
ورود به پنل پیامک رایگان اس ام اس
پیام     تست پیامک
پیام     فیلم آمورشی
  نمایندگی (کسب درآمد دائم)
  لینک ها مفید
  سایر خدمات
با ما تماس بگیرید 32290134 - 32290174 - 011 سوالات متداول info[a]trez.ir
کلمات کلیدی
امکانات ویژه رایگان برای شما

پست های وبلاگ پنل اس ام اس رایگان

نمایندگی کاملا رایگان

کسب درآمد دائم

سامانه 100% رایگان

رایگان ثبت نام کنید و صاحب سامانه ای با امکانات فوق العاده شوید

ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رایگان اس ام اس
نماد اعتماد الکترونیک سامانه ساماندهی الکترونیکیسامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشوروب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.