ارسال اس ام اس تکي

 

اين ارسال پيامک بدين شرح مي باشد که شما مي توانيد به فرد خاص پيامک ارسال نماييد. طريقه ارسال پيامک تکي بصورت زير مي باشد.

 

1.ابتدا از منوي سمت راست (ارسال پيامک تکي <- ارسال پيامک ) را انتخاب نماييد.

ارسال پيامک تکي

 

 

2.قسمت فرستنده در صورتيکه داراي چند شماره اختصاصي/اشتراکي ميباشيد، شماره ي دلخواه جهت ارسال پيام را با کليک بر روي فلش به سمت پايين، انتخاب نماييد.

ارسال پيامک

 

 

3-1. در قسمت گيرندگان درصورتيکه شماره را در دفترچه تلفن سامانه ذخيره نداريد، شماره ي گيرنده را در قسمت گيرندگان تايپ نماييد.

ارسال اس ام اس

 

 

3-2. در قسمت گيرندگان درصورتيکه شماره را در دفترچه تلفن سامانه ذخيره داريد، ميتوانيد شماره گيرنده را از قسمت ليست افراد انتخاب نماييد.

سپس تيک شماره هاي دلخواه جهت ارسال پيام را بزنيد و سپس انتخاب را بزنيد.

سامانه پيامک

 

پنل اس ام اس

 

4. متن پيام را در مستطيل مشخص شده تايپ نماييد. اگر ميخواهيد متن شما در پيش نويس ها ذخيره گردد و دفعات آتي عينا از اين متن استفاده کنيد ميتوانيد ذخيره در پيش نويس را کليک نماييد و اگر متن شما از دفعات گذشته در سامانه ذخيره شده بوده و حال ميخواهيد از آن استفاده نماييد پيش نويس ها را کليک کنيد.

سامانه اس ام اس

 

 

5. حالا دکمه ي ارسال را کليک نماييد.

 

 

6. زمانيکه پيام شما ارسال شده است با پيغام (پيام با موفقيت در صف ارسال قرار گرفت) مواجه خواهيد شد.

 

 

7. براي مشاهده وضعيت پيام از منوي سمت راست (پيام هاي ارسالي <- مشاهده وضعيت پيام ها ) را انتخاب نماييد.

ارسال اس ام اس

 

 

8.براي مشاهده وضعيت هر پيام برروي گزينه ي ، گزارش وضعيت کليک نماييد.

ارسال پيامک تکي

 

 

9.وضعيت هر پيام را ميتوانيد در اين قسمت مشاهده کنيد و توضيح در رابطه با وضعيت هاي مختلف پيام در بالاي شکل آمده است.

ارسال اس ام اس
  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 70،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام