امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت

پنل اس ام اس چيست؟

 

 

پنل اس ام اس يا سامانه اس ام اس ابزاري اينترنتي براي ارتباط و ارسال پيامک هاي اطلاع رساني و خدماتي و تبليغاتي مي باشد که بصورت يک سايت اينترنتي در دسترس عموم مي باشد.

 

از اين امکان مي توان به روش هاي زير استفاده کرد:

 

  1. ارسال پيامک تکي : با استفاده از اين روش مي توان به يک فرد خاص پيامک ارسال کرد.
  2. ارسال پيامک گروهي : با استفاده از اين روش مي توان به يگ گروه خاص يا ليستي از شماره موبايل ها پيامک گروهي ارسال کرد.
  3. ارسال پيامک زمانبندي : در اين روش مي توان پيامک گروهي را در زمان مشخص ارسال کرد لازم به ذکر مي باشد که پس از تنظيم پيمک درزمان مشخص ، پيام بصورت اتوماتيک ارسال مي شود.
  4. ارسال دوره اي : در اين امکان پيامک بصورت دوره اي مثل روزانه يا هفتگي يا ماهانه يا سالانه و يا بصورت تعداد روز(هر 3 روز) مشخص ارسال مي گردد.
  5. ارسال پيامک انبوه (ارسال پيامک شهري) : در اين امکان شما مي توانيد در سطح شهر يا استان و حتي براي يک پيش شماره خاص در هر شهري پيامک ارسال کنيد.
  6. ارسال پيامک بصورت کد پستي : در اين بخش مي توانيد بر اساس کد پستي مشخص اس ام اس ارسال نماييد.
  7. ارسال پيامک به ايرانسل : در اين قسمت شما مي توانيد به شماره هاي ايرانسا به تفکيک شهر به شهر و يا استاني پيامک ارسال نماييد.
  8. ارسال پيامک به تفکيک جنسيت و سن : در اين بخش به شماره هاي همراه اول هر شهر بر اساس سن و جنسيت پيامک ارسال نماييد.
  9. ارسال پيامک بصورت خودکار (منشي پيامکي): در اين روش با استفاده از تنطيمات انجام شده مي توانيد بصورت خودکار پس از ارسال پيامک از طرف مشتريان شما براي آنها پاسخ پيامک شود.

نکته : اين ابزار به نام هاي پنل پيامکي يا سامانه پيامک يا سامانه اس ام اس يا سامانه ارسال اس ام اس يا پنل ارسال اس ام اس يا سامانه ارسال اس ام اس نيز معرفي مي گردد.

 

ثبت نام رايگان در سامانه پيامک رايگان اس ام اس

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.