تفاوت نمايندگي "رايگان اس ام اس با ساير نمايندگي ها" 

مقدمه : 


طرح کسب و کار RayganSMS ، سيستم کسب و کار جديدي است که بر مبناي ساخت شريک تجاري و ارائه خدمات در سطح عموم بنا نهاده شده است.
از جمله اهداف شرکت، طراحي سيستم کسب و کاريست که عموم کاربران در سطح وب بتوانند با دانش عمومي به درآمدزايي دائم دست پيدا کنند و با توجه به فعاليت خود کسب درامد نمايند.
 در واقع اين سيستم، برمبناي سيستم کسب درآمد غير مستقيم و بصورت برد برد بنا شده و سعي شده است از همه ي ظرفيتهاي موجود، براي سود دوطرفه بهره برده شود.
در سيستم موجود ، خدمات در بالاترين سطح بصورت رايگان در اختيار کاربران نهايي قرار داده خواهد شد و به افراديکه اين کاربران را به سيستم معرفي نمايند متناسب با فعاليت کاربران سودي براي معرفي کننده در نظر گرفته خواهد شد.
اميد است در راستاي گسترش تجارت الکترونيک ، توسعه کسب و کار آنلاين و کارآفريني گامي برداشته و افتخار همکاري داشته باشيم.

 

 از مهمترين تفاوتهاي اين نوع کسب درآمد با ساير سيستم ها اين خواهد بود که

 

تفاوت اول : منطق اکثر سامانه ها بر مبناي خواب سرمايه است (يعني ابتدا شما بايد سامانه خود را شارژ نماييد تا کاربران زير شاخه شما بتوانند پيامک ارسال نمايند و از ارسال پيامک آنها سود به شما تعلق گيرد) که در RayganSMS اين منطق برداشته شده است و شما بدون هيچ سرمايه گزاري مي توانيد براي افراد ديگر رايگان ثبت نام نموده و از ارسال پيامهاي آنها سود دريافت نماييد

 

تفاوت دوم :  اکثر سامانه ها ، نمايندگان را به اين سمت سوق مي دهند که نمايندگان براي خودشان سامانه پيامک راه اندازي نمايند و از ريبرندينگ استفاده نمايند و ...  و با اين روش جذب نماينده مي نمايند و نمايندگان هم در ابتدا بخاطر جذابيت اين طرح اقدام به راه اندازي اين شيوه نمايندگي مي نمايند .اما حقيقت ماجرا اينست که پس از مدتي نمايندگان بدليل مباحث رقابتي و ... و يا بصرفه نبودن کار در تيراژ پايين به تناسب ميزان پشتيباني مورد نياز از ادامه روند منصرف مي شوند و اين باعث هم تضعيف نماينده در کسب و کار اصلي اش خواهد شد و هم تلاش او را بي نتيجه خواهد کرد.

اما در RayganSMS با اين استراتيژي در نظر گرفته خواهد شد که اولا بخش پشتيباني که از مهمترين بخشهاي سامانه پيامک مي باشد به عهده خود شرکت است نه نماينده و در نتيجه هزينه پشتيباني و کارمند پشتيباني حذف خواهد شد .

 

تفاوت سوم: اينکه برخلاف سيستم هاي ديگر خدمات پولي نيست بلکه سرويس بصورت رايگان براي مشتري راه اندازي مي نماييد و در واقع در ازاي سرويس رايگان که در اختيار مشتري قرار مي دهيد هم مشتري و هم شما از طرح بهره خواهيد برد (استراتيژي سرويس هاي رايگان معمولا سرعت رشد بيشتري خواهد داشت)

 

تفاوت چهارم : اينکه برخلاف بسياري از سيستم هاي ديگر ،يکبار مشتري مياوريد اما براي هميشه از فعاليت او کسب درآمد مي کنيد

 

تفاوت پنجم: اينکه شما نياز به سرمايه گزاري اوليه نخواهيد داشت

 

 

در صورتيکه تمايل به دريافت نمايندگي و شروع کسب و کار خود اين حوزه را داريد ابتدا در سامانه ثبت نام نموده و سپس در بخش نمايندگي اطلاعات خود را کامل نماييد

 

براي ثبت نام و دريافت سامانه پيامک رايـگـان از لينک زير اقدام نماييد:

 

 

   ثبت نام رايگان سامانه پيام کوتاه " رايگان اس ام اس "

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.