امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت

 

سامانه پيامک ويژه هيات مذهبي | مساجد | مراکز فرهنگي

در سامانه پيامک " رايگان اس ام اس" RayganSmS  جهت تسهيل در امر اطلاع رساني به مراکز فرهنگي از جمله اعضاي هيئت هاي مذهبي و مداحان ، و مساجد و ... سامانه ارسال پيامک رايگان ويژه هيات مذهبي با امکانات کامل از جمله ارسال تکي، گروهي،ارسال زمانبندي، ارسال دوره اي،ارسال انبوه ، ارسال بر اساس پيش شماره، دفترچه تلفن، قابليت ساختن گروه به تعداد دلخواه ، امکان شارژ آنلاين و دهها امکان ديگر بدون هزينه اوليه اعطا خواهد شد.

 

 

جديد: تخفيف ويژه بسته فرهنگي :

مراکز فرهنگي با مکاتبه و معرفي مرکز خود  و نوع فعاليت  فرهنگي خود و ارسال دورنگار به شماره  011-32290134   ، مي توانند از تخفيف بسته فرهنگي استفاده نمايند.  

 

*** : در طرح جديد براي مراکز فرهنگي، امکان تعرفه ثابـت بصورت رايــگان داده خواهد شد يعني کليه پيامکها تا يکسال با نرخ ارزانتر و ثابت ارائه خواهد شد.

 

 

براي دريافت طرح تعرفه ثابت بصورت رايگان:

 

1- داخل سامانه مدارک شخصي خود را کامل نماييد

2- فرم معرفي نامه را ازاينجادريافت کنيد و پس از تکميل و مهر و امضا، فرم را اسکن کرده و به آدرس: info@trez.ir ارسال نماييد

3- با بخش پشتيباني 011-32290134- 011-32290174 تماس حاصل نماييد

امکان استفاده از موبايل :

لازم به ذکر است که امکان استفاده از موبايل نيز براي کليه سامانه ها فعال بوده و مسولين هيات ها مي تواند در مراسمات و در لحظه دلخواه ،بدون اتصال به اينترنت و تنها از طريق گوشي همراه خود با زدن يک پيامک با فرمت دستوري خاص که در بخش راهنماي سامانه موجود مي باشد ، اطلاع رساني به اعضاي هيئت را در کمترين زمان ممکن انجام دهند.

 

امکان ويژه مديريتي :

همچنين به کليه مسولين هيات مذهبي ، مسولين تشکل هاي ديني و مذهبي استانها و شهرستانها و نيز کانون مداحان در صورت مکاتبه، سامانه مديريتي اعطا خواهد شد.

در صورت نياز به سامانه مديريتي رايگان با شماره هاي 011-32290134 و يا 011-32290174 در  تماس باشيد.

 

اميد است در راستاي پيشبرد فرهنگ الهي گامي برداشته و افتخار خدمتگزاري داشته باشيم

 

  

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاکلا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 50،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.