تعلل در اقتصاد دیجیتال، عقب‌ماندگی زودرس می‌آورد

اقتصاد دیجیتال یکی از ملزومات زندگی در عصر جدید است که اگر نتوانیم خود را به سرعت با آن وفق دهیم به زودی متوجه می‌شویم که با روش منسوخ و سنتی نمی‌توانیم در دنیای تجارت و رقابت موفق باشیم. اقتصاد دیجیتال یعنی اینکه انسان مدرن دیگر وقت اندک خود را ساعت‌ها در ترافیک، رفت و آمد و جستجو صرف نمی‌کند تا کالایی کم‌اهمیت را خریداری کند. در دنیای مدرن محیط‌زیست و انرژی اهمیت زیادی دارد. سوزاندن میلیون‌ها لیتر بنزین برای رفت و آمد مشتریان یک بازار تهدید طبیعت و محیط‌زیست تلقی می‌شود و از سوی دیگر این مساله مطرح می‌شود که آیا سوزاندن آن همه انرژی کمیاب و گران‌قیمت بر پایه نفت، توجیه دارد که در ازایش به خرید یک کالای ارزان‌قیمت منتهی شود؟

گذشته از این اقتصاد دیجیتال یکی از مهم‌ترین راهکارهای عصر جدید برای مبارزه با گران‌فروشی و کاهش هزینه به حساب می‌آید. در بازارهای فیزیکی اجاره گران‌قیمت زمین، هزینه چیدمان و مخارج جاری مثل صرف انرژی مطرح است. این عوامل خواسته و ناخواسته هزینه تمام شده مغازه‌داری و کسب‌وکار را افزایش می‌دهد و در نتیجه آن قیمت کالا بالا می‌رود.

در اقتصاد دیجیتال هزینه‌های غیرضروری حذف می‌شود. علاوه بر این قیمت‌ها شفاف می‌شود. به این معنی که شما در یک فروشگاه اینترنتی از پیش قیمت خرید کالا را می‌دانید. اتفاقی که در اینجا می‌افتد این است که صاحب فروشگاه نمی‌تواند مشتری را روانشناسی کند و بر اساس دریافت خود، قیمت‌های سلیقه‌ای را به او تحمیل کند. علاوه بر این افراد با نوسان‌های عجیب و غریب قیمت در شمال و جنوب شهر مواجه نمی‌شوند. بازه‌ی قیمتی انواع کالا به سرعت در فضای مجازی قابل دسترس است و همین موضوع مانع قیمت‌گذاری‌های عجیب و غریب می‌شود.

عامل مهم دیگر در اقتصاد دیجیتال تقویت مشتری مداری است. خریدار بر اساس تصویر کالا و توضیحات مکتوب تصمیم می‌گیرد. بر این اساس فروشنده ناچار است مهلتی برای پس دادن کالا تعیین کند تا اعتماد به تصویر و توضیحات واقعی خود را تقویت کند. این موضوع اغلب در کشور ما و در بازارهای فیزیکی نادیده گرفته می‌شود و مشتری مقهور چرب‌زبانی و توضیحات اغراق گونه و هیپنوتیزم فروشنده می‌شود. در این حالت، نارضایتی از خرید اوج می‌گیرد اما در اقتصاد دیجیتال مبنا بر صداقت و شفافیت با مشتری گذاشته می‌شود. به جز این‌ها اقتصاد دیجیتال در ابعاد کلان‌تر نیز مزایایی دارد که افراد را ناگریز از این امکانات مدرن می‌کند بنابراین تعلل در ساماندهی و گسترش اقتصاد دیجیتال می‌تواند به منزله‌ی یک عقب‌ماندگی زودرس تعبیر شود.

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 70،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام