مراقب پیامک‌های حاوی جایزه باشید!

 کلاهبرداری شبکه های ماهواره‌ای خارج از کشور با مسابقه پیامکی شهریور ماه سال جاری، مدیر یکی از شرکت‌های مشهور فیلم سازی ضمن مراجعه به شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳ تهران، طی شکایتی به بازپرس خورشیدی گفت : "شخص کلاهبرداری به بهانه پخش سریال مختار نامه از طریق شبکه های ماهواره ای فارسی زبان (شبکه های خارج از کشور) و همچنین برخی مجلات داخلی، با طرح مسابقه از این سریال، از مردم به نام موسسه ما کلاهبرداری نموده و مبالغی دریافت کرده است.روزنامه مردم‌سالاری در تشریح نحوه این کلاهبرداری با نقل قول از مدیر این شرکت‌ مشهور فیلم سازی، اضافه کرد: مردم پس از کلاهبرداری با موسسه ما تماس گرفته و جایزه شان را از موسسه ما طلب می کردند. در این خصوص علاوه بر بدنام کردن موسسه ، مشکلات بسیاری در انجام امورات جاری روزانه برای همکارانمان به وجود آمده است. لذا خواستار رسیدگی و شناسایی و دستگیری این فرد کلاهبردار هستم.

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام