همکاری اپراتورها با سرویس دهندگان پیامک انبوه

 به گزارش گروه علمی «خبرگزاری دانشجو»، سیدمرتضی موسویان، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با حضور نمایندگان شرکت‌های خدمات پیامکی ارزش افزوده با توجه به توسعه و پیشرفت فناوری‌ها در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات و گسترش استفاده از این ابزار ارتباطی افزود: از اول بهمن ماه سیاست‌های استفاده گسترده از خدمات پیامک انبوه و خدمات ارزش افزوده پیامکی در شبکه‌های ارتباطی به تصویب رسیده است.

 

وی با اشاره به تشریح بندهای به کار رفته در این مصوبه افزود: مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال به عنوان مرجع صدور مجوز حمایت از تمامی شرکت‌های خدمات پیامکی انبوه را اعلام می‌کند.

 

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با اشاره به بند ۶ این مصوبه مبنی بر «ارایه کنندگان خدمات ارتباطی باید امکان فعال‌سازی و یا غیرفعال کردن دریافت پیامک‌های انبوه را برای کاربران فراهم کنند» افزود: تمامی اپراتورها باید با شرکت‌هایی که از این مرکز مجوز گرفته‌اند به همکاری بپردازد تا بر این اساس بتوانیم حافظ منافع شرکت‌ها باشیم.

 

موسویان با اشاره به حمایت همه جانبه از شرکت‌های خدمات پیامک ارزش افزوده، گفت: این مرکز با وجود تغییرات پرسرعت و عمر کوتاه فناوری‌های نوین خود را موظف به بازار سنجی، آینده پژوهشی و آمادگی لازم برای مهاجرت به نسل‌های جدید می‌داند.

 

وی با تاکید بر این که این سیاست گذاری که امروز شاهد آن هستیم باید طی سال‌های گذشته رخ می داد، اظهار داشت: با توجه به پیشرفت و سرعت نسل‌های تلفن همراه باید دید که چه امکاناتی در نسل‌های ۴ و ۵ است تا این مهاجرت را بتوانیم مدیریت کنیم.

 

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با پیشنهاد به نمایندگان شرکت‌های خدمات پیامکی ارزش افزوده، گفت: با توجه به این موضوع پیشنهاد می‌شود که جلسات منظم و مکرری در خصوص ارائه سیاست‌های ساماندهی خدمات پیامکی ارزش افزوده با دستور جلسات مشخص که با همکاری شرکت‌ها مشخص می‌شود، صورت می‌گیرد.

 

وی هدف از برگراری جلسات مداوم در این خصوص را تبادل اطلاعات مرکز و شرکت‌های خدمات پیامکی ارزش افزوده دانست و عنوان کرد: در این جلسات می توانید عملکرد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال را به عنوان یک جایگاه حاکمیتی و مرکز عملکرد شما را به عنوان یک بازیگر صحنه مرور کند تا در این زمینه به اهداف مد نظر برسیم.

 

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در پایان جلسه هم اندیشی با اعلام وجود درصد خطا در ارائه راهکارها افزود: با تبیین شاخص‌ها و معیارها با همراهی مشارکت کنندگان باید درصد خطاها را به حداقل برسانیم.

 

وی با اشاره به بحث فرهنگ‌سازی در پیامک‌های انبوه افزود: پیامک برای بالابردن بهره اقتصادی صورت گرفته که این موضوع حدود ۲ سال است در کشور رواج پیدا کرده است.

 

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با درخواست از نمایندگان شرکت‌های خدمات پیامکی ارزش افزوده اعلام کرد: شرکت‌‌ها باید به هم اندیشی بحث فرهنگ سازی در پیامک بپردازند و در این زمینه هزینه کنید و با بالا بردن بلوغ فکری و فرهنگ سازی لازم خیلی از این مسایل حل خواهد شد.

 

در پایان این جلسه نمایندگان شرکت‌های خدمات پیامکی انبوه به اعلام مشکلات خود در این زمینه پرداختند.

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام