پیامک های تبلیغاتی برای مشترکان هزینه ندارد

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: وقتی مشترکان پیامکی دریافت می کنند هیچ هزینه ای نمی پردازند .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما داوود زارعیان در مصاحبه با رادیو اقتصاد اظهار داشت : این مشترکان اگر بخواهند از سرویس های ارزش افزوده استفاده کنند باید هزینه آنرا پرداخت کنند که البته استفاده از این خدمات هم اختیاری است.
وی افزود: برخی مشترکان آگاهی لازم را در این زمینه ندارند به همین خاطر ممکن است به اشتباه خدمات ارزش افزوده را انتخاب کنند و در آن صورت باید هزینه های آنرا نیز متحمل شوند.

دکتر زارعیان توصیه کرد: وقتی شهروندان پیامک  تبلیغاتی و پیامک انبوه دریافت می کنند کاری به پیامک نداشته باشند و آنرا حذف کنند.

وی افزود: اگر این پیامک ها تایید شود و یا بازخوردی از صاحب پیامک گرفته شود ممکن است هزینه ای هم تحمیل شود.

دکتر زارعیان با بیان اینکه خدمات تلفن همراه و ارتباطات اینترنتی و الکترونیکی باعث کاهش هزینه های دیگر زندگی می شود گفت: از اینکه هزینه های تلفن همراه یا ثابت افزایش یابد نباید نگران باشیم بلکه نگرانی زمانی است که از این خدمات به درستی استفاده نکنیم .

وی تصریح کرد: یکی از شاخص های توسعه دولت الکترونیک استفاده از این خدمات است و هر اندازه که در این حوزه هزینه شود چند برابر آن از هزینه های دیگر از جمله ترافیک و هزینه های اتلاف زمان کاسته خواهد شد و باید روشهای استفاده بهینه از این خدمات ترویج شود.    

مردم دقت کنند به دام نیفتند
دکتر زارعیان، سخنگوی شرکت مخابرات ایران در همین زمینه به خبرنگار جام‌جم نیز گفت: هیچ وقت نتایج قرعه‌کشی و مسابقات از طریق پیامک اعلام نمی‌شود و خوشبختانه با اطلاع‌رسانی‌های انجام شده در این زمینه میزان تخلفات در این بخش کاهش یافته اما همچنان وجود دارد و مردم در این زمینه باید دقت کافی داشته باشند.     

وی افزود: غالبا افراد سودجو کار خود را از طریق پنل پیامکی انجام نمی‌دهند و به طور معمول از طریق شماره تلفن‌های شخصی که متعلق به خودشان نیست و افراد را برای به کاربردن آن فریب می‌دهند استفاده می‌کنند. چراکه شماره پنل‌ها قابل شناسایی است.     

سخنگوی شرکت مخابرات ایران با اشاره به اقدام اپراتورها برای کنترل محتوای پیامک‌های انبوه اظهار کرد: اپراتورها حق دخالت در محتوا را ندارند و مسئولیت محتوا با دیگر نهادهاست. در پیامک‌های ارزش افزوده هم نام شرکت و هم شماره آن معلوم است. از سوی دیگر هر پیامکی از این پنل از هر نقطه‌ای که ارسال می‌شود، برای اپراتورها روشن است.       

وی افزود: هر فردی که در این زمینه شکایتی داشته باشد، می‌تواند به اپراتورها مراجعه کرده و شکایت خود را تنظیم کند و در این بخش همه چیز قابل پیگیری است  .

دکتر زارعیان اضافه کرد: بازرسی، حراست و امور مشترکان هر شرکت می‌توانند پاسخگوی مشکلات مردم در این زمینه باشند. مشترکان همراه اول هم در این‌باره می‌توانند با 9990 تماس بگیرند و مشکل خود را در این زمینه مطرح کنند.    

 

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام