محبوب ترین پسوردهای سال 2015 میلادی

سال 2016 میلادی فرا رسیده است و انتظار می‌رود که با توجه به پیشرفت روز افزون دنیای فناوری، آگاهی کاربران نیز از اهمیت امنیت حساب‌های کاربری افزایش پیدا کرده باشد. اما باید بدانید که این طور نیست و پسوردهای محبوب سال 2015 هم چنان شامل ساده‌ترین اعداد و حروف کیبورد شما می‌شدند. با نگاهی با فهرست پایین شما نیز سر خود را به نشانه افسوس تکان خواهید داد و به این نتیجه خواهید رسید که امنیت هنوز آن چنان که باید برای کاربران مهم نشده است.

 

شرکت SplashData هر سال فهرستی از میلیون‌ها پسورد هک شده طی 12 ماه گذشته را جمع آوری کرده و سپس این پسوردها را به ترتیب فراوانی دسته بندی می‌کند. فهرست 25 پسورد محبوب سال 2015 مبتنی بر 2 میلیون پسورد هک شده تهیه شده است. این فهرست نیز مانند سال‌های گذشته شامل ترکیبی پیچیده از اعداد و حروف نبوده و دقیقا به شما آموزش می دهد که چه عباراتی را به عنوان رمز عبور خود انتخاب نکنید.

 

پسوردهای “123456” و "password" هم چنان در صدر فهرست محبوب‌ترین پسوردهای سال قرار دارند.در ادامه می‌توانید فهرست محبوب ترین پسوردهای سال 2015 میلادی را مشاهده کنید، با تک شات همراه باشید.


1. 123456: بدون تغییر
2. password: بدون تغییر
3. 12345678: یک رتبه ارتقا
4. qwerty: یک رتبه ارتقا
5. 12345: دو رتبه تنزل 
6. 123456789: بدون تغییر
7. football: سه رتبه ارتقا
8. 1234: یک رتبه تنزل
9. 1234567: دو رتبه ارتقا
10. baseball: دو رتبه تنزل
11. welcome: جدید
12. 1234567890: جدید
13. abc123: یک رتبه ارتقا
14. 111111: یک رتبه ارتقا
15. 1qaz2wsx: جدید
16. dragon: هفت رتبه تنزل
17. master: دو رتبه ارتقا
18. monkey: شش رتبه تنزل 
19. letmein: شش رتبه تنزل 
20. login: جدید
21. princess: جدید
22. qwertyuiop: جدید
23. solo: جدید
24. passw0rd: جدید
25. starwars: جدید

همان طور که مشاهده می‌کنید، مانند سال‌های گذشته پسوردهای ورزشی همچون فوتبال و بیسبال هم چنین مورد علاقه کاربران بوده و عرضه نسخه جدید فیلم سینمایی جنگ ستارگان نیز موجب محبوبیت مجدد پسوردهایی همچون Starwars ، Solo و Princess شده است.

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام