تعرفه نسل سوم همراه اول

مدتی است مسوولان اپراتور اول و وزارت ارتباطات در حال مذاکره هستند تا درصورت رسیدن به توافق از ابتدای شهریورماه امسال همراه اول هم به ارائه نسل سه و چهار بپردازد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، پایان مردادماه دوره انحصار رایتل برای ارائه خدمات نسل سه به پایان می‌رسد و به گفته وزیر ارتباطات تلاش بر آن است که پس از طی شدن این دوران کشور حتی بدون وقفه‌ای یک روزه از تکنولوژیهای بالاتر بهره‌مند شود.
در این میان وزارت ارتباطات از چندی پیش با اعلام شروط متعددی اینگونه اعلام کرد که با حصول این شرایط اپراتورهای اول و دوم کشور که در حال حاضر به ارائه خدمات نسل دو می پردازند می توانند به نسلهای بالاتر ورود کنند.
پس از اعلام این شرایط اپراتور دوم موفق به کسب مجوز ارائه این خدمات شد و قرار بر آن شد پس از انجام آزمایشهای مقدماتی و در صورت اجرای موفق انها ایرانسل از ابتدای شهریورماه به ارائه 3G بپردازد.
اما در آن دوره بنا به دلایلی که عدم پیگیری جدی از سوی اپراتور اول مطرح شده بود اینگونه عنوان شد که همراه اول مادامیکه که جلسات کارشناسی با وزارت ارتباطات را پشت سر نگذاشته و به تفاهم‌های لازم نرسیده باشد مجوز ورود به نسل‌های بالاتر را نخواهد داشت. حال مدتی است جلسات این اپراتور هم با جدیت پیگیری می‌شود و به نظر می‌رسد دو مجموعه وزارتخانه و مخابرات برای رسیدن به توافق علاقمندی بیشتری نشان داده‌اند تا جایی که طرفین هر دو این احتمال را داده‌اند که ارائه خدمات ایرانسل و همراه اول همزمان شود.
اما در ارتباط با این که تعرفه‌های دسترسی و شیوه اتصال به 3G برای مشترکان همراه اول چگونه خواهد بود مدیرعامل این شرکت توضیحاتی ارائه کرده است.
وحید صدوقی در گفت‌وگویی با ایسنا در این باره اعلام کرد: در صورت دریافت مجوزهای لازم، کاربران برای استفاده از خدمات نسل سه نیازی به تغییر سیم کارت ندارند اما دسترسی مشترکان به شبکه 3G به مرور زمان صورت خواهد گرفت و مشترکین در شبکه نسل سه برای دریافت سرویس به مرور تعریف خواهند شد.
وی در ادامه درباره نسل چهار هم اظهار کرد: با این وجود مشترکان برای ورود به نسل چهار نیاز به سیم کارتی مجزا خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار در پاسخ به سوال ایسنا که درصورت کسب مجوزها آیا این شرکت از ابتدای شهریور ماه امکان ارائه خدمات نسل سه و چهار را خواهد داشت، عنوان کرد: برای اینکه شبکه‌ای که نسل دو ارائه می کرده وارد نسل‌های سه و چهار شود باید اقدامات مختلفی صورت بگیرد. بر همین اساس ما در گام اول به ارائه نسل سه خواهیم پرداخت.
صدوقی در عین حال خاطرنشان کرد: البته تجهیزات نسل چهار نیز مهیا شده و این تجهیزات در تهران موجود است و در شهرستانها نیز توزیع شده و برای ارائه خدمات نسل چهار برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.
اما مدیرعامل همراه اول در پاسخ به سوالی که درباره تعرفه‌های استفاده از این خدمات مطرح شده بود توضیح داد: قطعا تعرفه های ما برای استفاده از اینترنت نسلهای سه و چهار متفاوت با تعرفه های فعلی خواهد بود. بنا بر برنامه ریزیهای صورت گرفته هزینه‌های کمتری برای استفاده از اینترنت نسل سه در نظر گرفته خواهد شد و علاوه بر آن بسته های مختلفی نیز ارائه می شود و به این ترتیب مشترکان می توانند با تعرفه‌های پائین‌تر از خدمات نسلهای بالاتر که کیفیت بهتری دارند بهره مند شوند.
در همین راستا وزیر ارتباطات تاکید کرده است: تعرفه استفاده از تلفن در نسل‌های مختلف یکسان خواهد بود و برای ارائه اینترنت نسل 3 هم اپراتورها ملزم هستند از تعرفه‌هایی که پیش از این برای رایتل تدوین شده بود استفاده کنند.

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام