آدرس google,com به قیمت ۱۲ دلار فروخته شد

در اقدامی عجیب آدرس اینترنتی google.com با قیمت ۱۲ دلار به یکی از کارمندان اسبق شرکت گوگل فروخته شد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوئیرر، کارمند اسبق شرکت گوگل که این دامنه را خرید، در سرویس Google Domains مشغول گشت و گذار بود و سپس متوجه شد که این آدرس برای فروش ارائه شده است. او که متعجب شده بود از سایت اینترنتی WHOIS هم تاییدیه گرفت و سرانجام با پرداخت ۱۲ دلار google.com را خرید.به گفته شبکه اجتماعی لینکدین، «سانمای وِد» در سرویس Google Domains که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد، گشت‌زنی می‌کرد و سرانجام متوجه شد آدرس google.com در لیست دامنه‌های آماده فروش موجود است.او سپس با پرداخت ۱۲ دلار درخواست خود را برای خرید این آدرس اینترنتی اعلام کرد و پس از مدت کوتاه ایمیل‌های تاییدیه ارسال شد تا آدرس اینترنتی google.com در داشبورد شخصی خود قرار بگیرد.
با این اتفاق وِد از روی داشبورد شخصی خود و پیامک‌های تاییدیه که دریافت کرده بود عکس گرفت و آنها را روی شبکه اجتماعی لینکدین منتشر کرد.
 

 

البته خوشحالی این جوان هندی چندان طول نکشید و سرانجام او در صفحه شخصی خود روی لینکدین نوشت: «من توانستم با پرداخت ۱۲ دلار آدرس اینترنتی google.com را از آن خود کنیم. همه فرآیندها به صورت رسمی دنبال شد و مالکیت این آدرس به من واگذار شد. ولی طولی نکشید که سرویس Google Domains ایمیل منتفی شدن این واگذاری را ارسال کرد.»
لازم به ذکر است بر اساس اسناد ثبت شده، شرکت گوگل می‌تواند ادعا کند که هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری اجازه مالکیت آدرس اینترنتی google.com را نداشته باشد. البته در سال ۲۰۰۳ میلادی مایکروسافت فراموش کرده بود دامنه اینترنتی Hotmail UK را برای سرویس پست الکترونیکی خود ثبت کند و همین اتفاق باعث شد شرکت Nominet UK آدرس مذکور را در اختیار بگیرد.

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام