هویت تمامی سیم‌کارت‌ها مشخص شد

به گزارش ایتنا از مهر، غلامرضا داداش‌زاده در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت ساماندهی هویتی سیم‌کارت‌های تلفن همراه اظهار داشت: هویت تمامی سیم‌کارت‌های فعال در کشور با هماهنگی‌های انجام شده میان رگولاتوری، ثبت احوال و اپراتورهای تلفن همراه، مشخص شده است و تمامی سیم‌کارت‌ها برمبنای کدملی احراز هویت شده‌اند.

وی با بیان اینکه در فاز بعدی موضوع مطابقت مالکیت سیم‌کارت‌ها با کدملی اعلام شده، مورد بررسی قرار می‌گیرد اضافه کرد: موضوع تعیین تکلیف افرادی که بیش از ۱۰ سیم‌کارت به نامشان است در کمیته ساماندهی سیم‌کارت‌های موبایل مورد بررسی قرار گرفت و مصوبه آن نیز ابلاغ شد اما به دلیل اعتراض برخی از کسانی که از این سیم‌کارت‌ها استفاده نادرست می‌کردند اجرای این مصوبه، با تعویق همراه شد.

داداش‌زاده گفت: این موضوع از سوی برخی از کسانی که منافعشان با اجرای این مصوبه درخطر است نقض مالکیت شخصی عنوان شده است اما تلاش‌های ما برای ایجاد محدودیت در ثبت مالکیت سیم‌کارت و موافقت مراجع بالاتر به ثمر نشسته و این دستورالعمل به زودی از سوی این مراجع ابلاغ خواهد شد.

وی با تاکید براینکه بخشی از قاچاق مکالمات در کشور از طریق این سیم‌کارت‌ها انجام می‌شود ادامه داد: در فاز سوم ساماندهی سیم‌کارت‌ها، این مصوبه اجرایی می‌شود.

معاون رگولاتوری خاطرنشان کرد: مطابقت کدملی با هویت مشترک در سامانه آنلاین رگولاتوری انجام می‌شود و قرار است از شهریورماه در سامانه رگولاتوری امکانی برای مشترکان مهیا شود که هر فرد با واردکردن مشخصات خود، از لیست سیم‌کارت‌هایی که به نامش است مطلع شود و از این طریق می‌توان نسبت به شناسایی سیم‌کارت‌های جعلی اقدام کرد.

سامانه پیامک رایگان اس ام اس ، پیشرفته ترین و بروزترین پنل اس ام اس و سامانه اس ام اس در کشور

وب سایت رایگان اس ام اس (RayganSMS.com), بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت ارسال پیامک تکی ، ارسال پیامک گروهی ، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای ، ارسال پیامک متناظر و ارسال پیامک انبوه را می دهد. هدف اولیه رایگان اس ام اس، ایجاد سامانه ای با کاربری آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای انواع کسب و کارهای مختلف و همچنین ارسال پیامک در حوزه اطلاع رسانی و خدماتی برای همه مراکز دولتی و خصوصی با قابلیت ارسال به همه شماره ها(حتی افرادی که قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند) می باشد. پنل پیامکی ما به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد، بلکه سامانه می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.
سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس این قابلیت را دارد که بسته به نیاز شما،درخواست های شما در حوزه پیامک را دریافت و بررسی نماید و در صورت صلاحدید تیم تولید و اجرایی درخواست شما را پیاده سازی و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.
وب سرویس ارسال اس ام اس و همچنین امکان ارسال پیامک از طریق url به کاربران این امکان را می دهد که با کد نویسی بسیار ساده قابلیت ارسال پیامک را بصورت کاملا رایگان به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز خود اضافه نمایند
سامانه پیامک رایگان اس ام اس در راستای تکریم مشتریان خود به کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بالای 200،000 تومان شارژ نمایند،یک شماره اختصاصی پیامکی بصورت رایگان اهدا می نماید.
مشاوره تلفنی رایگان ثبت نام