توصیه های پیامکی برای صاحبان فروشگاه های آنلاین


 تاریخ : ۱۳۹۵/۵/۲۴ 8


صاحبان فروشگاه های آنلاین می دانند که این صنعت دائما در حال تغییر و پیشرفت می باشد و گرایش به این نوع خریدها بشدت در حال افزایش می باشد.لحظه تمام توجه ها معطوف به شبکه های اجتماعی می باشد و لحظه بعد بلاگ ها و مانند آن.
یکی از روش هایی که در بازاریابی صاحبان فروشگاه های اینترنتی بسیار موثر می باشد ، بازاریابی پیامکی است، آیا می دانستید که این تکنیک بسیار ساده می توان ترافیک فروشگاه شما را افزایش دهد و شما را به افراد بیشتری معرفی نماید؟

در ادامه بهترین توصیه ی بازاریابی پیامکی را به شما ارائه خواهیم داد و امید داریم با استفاده از آن نتایج بهتری را از آن خود نمایید.
هنگامی که وب سایت فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی می کنید حتما آن را با استفاده از ارسال پیامک از طریق وب سرویس و یا ارسال پیامک از طریق url به ارسال پیامک مجهز کنید. با این روش می توانید با روش های مختلف با کاربران و بازدیدکنندگان سایت خود در ارتباط باشید

پس از خرید هر کالا با ارسال پیامک با آنها اعتماد آنها جلب کنید و رضایت آنها را بدست آورد و آنها را ترغیب به خرید مجدد نمایید.

همچنین با ارسال پیامک های دوره ای و مناسبتی می توانید با آنها در ارتباط باشید و آخرین محصولات و یا تخفیف ها و یا شریط فروش خاص خود را به اطلاع آنان برسانید.

لازم به ذکر است که خدماتی نظیر ارسال پیامک تبریک تولد نیز می تواند جهت رضایت بیشتر مشتریان مورد استفاده شما قرار گیرد.8

در باره نویسنده
محسن عزیزنژاد روشن
کارشناس فناوری اطلاعات و علاقه مند به تحقیق و توسعه

ارسال نظر:سوال :  9  + 6  = 

نام کاربری :  
       
رمز عبور :  


 
نام :  
       
ایمیل :    


   


Copyright © RayganSMS.com 2015