نکاتی که در هنگام استفاده از پنل پیامک باید بدانیم


 تاریخ : ۱۳۹۵/۱/۱۷ 0


 

تبلیغات پیامکی و استفاده از پنل های پیامکی خیلی مرسوم و محبوب شده است، اما عده کمی هستند که از آن به درستی استفاده می کنند. اگر چه مطالعه اخیر انجمن ملی تبلیغات و آژانس های رسانه ای، نشان داده است که بیش از ۹۵% از بازاریابان از تبلیغات یا پنل های پیامکی استفاده می کنند و یا این قصد را دارند که به زودی به سراغ آن بروند. و ۸۰% از آنها بودجه های موبایلی تان افزایش داشته است و تنها ۲۰% از آنها فکر می کنند که این افزایش بودجه موفقیت آمیز نبوده است.
 

نکات مهم  برای استفاده از پنل پیامکی

 
به طور خلاصه می توانیم بیان کنیم که، بازاریابان از اهمیت موبایل برای مصرف کنندگان آگاهند، بنابراین آنها می خواهند که از آن استفاده کنند، اما به طور کامل از نتایجی که بدست می آورند خوشحال و راضی نیستند. اگر شما نیز در این نوع موقعیت ها قرار دارید، ممکن است نصایح این مقاله به کارتان آید.
 
یکی از مهمترین مشکلات برای ارزیابی چگونگی سودآوری تبلیغات پیامکی برای کسب و کارتان، این است که هیچ استانداردی از اندازه گیری های برای این مسئله وجود ندارد. این بدان معناست که، بازگشت سرمایه هرگز کاملا واضح نیست. این برای حداقل ۴۰% از بازاریابان کاملا یک مشکل است، در حالی که باقی ۴۰% با این حقیقت متوجه این حقیقت هستند که هیچ راهی برای ارزیابی درست موفقیت یک کمپین وجود ندارد.
 
مطالعه نشان داده است که نزدیک ۴۰% از بازاریابان سرمایه های خود را از بودجه های رسانه های سنتی به تبلیغات پیامکی و برنامه های موبایلی، تغییر موقعیت داده اند. و بیش از ۲۵% چنین کاری را بر روی بودجه های دیجیتالی انجام می دهند.
 
راه های متفاوتی برای استفاده از پنل پیامکی وجود دارد تا مشتریان را به فروشگاه خود جذب کرده و وفادار سازید و برندتان را نیز معروف کنید:
 
- استفاده از کوپن های متنی برای ارسال پیشنهاد به صورت مستقیم به گوشی های موبایل مشتریان. این کوپن ها بلیط هایی الکترونیکی هستند که مشتریان بر روی گوشی خود دریافت می کنند و می توانند برای تخفیفات مالی زمان خرید، از آنها استفاده کنند.
- استفاده از کدهای کوتاه که کلمات کلیدی متنی برای کمپین تان هستند.
- استفاده از کدهای QR، بار کدهای دوبعدی که با برنامه برچسب های موبایلی اسکن شده است و معمولا برای صفحات وب یا دانلود به گوشی هوشمند کاربر استفاده شده اند.
- استفاده از رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک، توئیتر،….
- استفاده از وبسایت های موبایلی….
 
توجه : برای استفاده از سامانه پیامک  نیاز به عضویت در سامانه   و دریافت پنل پیامک رایگان خواهید داشت
 
ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رایگان اس ام اس

 

 

 0

در باره نویسنده
مهدی رحمان زاده
کارشناس فناوری اطلاعات، طراح سایت و علاقه مند به حوزه وب و یادگیری تکنولوژی های کاربردی و نوین

ارسال نظر:سوال :  6  + 9  = 

نام کاربری :  
       
رمز عبور :  


 
نام :  
       
ایمیل :    


   


Copyright © RayganSMS.com 2015